KBS Hukuk Bürosu

KBS Hukuk Bürosu, 10.01.2004 yılında Ankara’da Avukat M. Oğuzhan KABASAKAL tarafından kurulmuştur. Halen Ankara – Atatürk Bulvarı merkez ofisi ile faaliyetlerini sürdürmekte olup, yurt içi ve yurtdışındaki müvekkillere hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.

​Büromuz müvekkillerine etkin, hızlı ve verimli bir şekilde çözüm odaklı hizmet sunmaktadır. KBS Hukuk Bürosu olarak, müvekkillerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini her olayda ayrı ayrı değerlendirerek izlenmesi gereken hukuki prosedürleri belirlemekteyiz. Deneyimimiz ve ekip çalışmasına olan inancımız ile, en iyi sonuçlara ulaşmak için çalışmaktayız.

Avukatlık Faaliyeti  farklı hukuk alanlarına ilişkin normların somut olaya doğru bir şekilde uygulanarak müvekkilin hukuki probleminin çözülmesi faaliyetidir. Büromuz , bir taraftan müvekkillerimize hukuki yardım sunarken diğer taraftan makale ve Yargıtay kararları yayımlayarak uygulamaya katkı sağlama hedefi ile kapsamını genişletmektedir. Mevzuat değişiklikleri veya yeni yargısal uygulamalar makalelere eklenerek bilgi akışının güncelliği sağlanmaktadır.

KBS Hukuk Bürosu, bünyesinde her biri kendi alanlarında bilgi ve birikime sahip Avukat ve Yardımcı personellerden oluşan çalışanları ile birlikte değişik alanlarda hizmet vermekte olup, bunlar arasında özellikle bazı konularda daha yoğun faaliyette bulunulmaktadır. Bunların bazıları aşağıdadır;

​Ceza hukuku, iş hukuku, tazminat hukuku ve son zamanlardaki önemine binaen Spor Hukuku ağırlıklı olmak üzere idare hukuku, vergi hukuku, ticaret hukuku, sigorta ve tazminat hukuku ile aile hukuku konuları ayrıca ticari şirketlere ait hukuki sorunların çözülmesi, öncelikle düzenli danışmanlık hizmetlerinin verilmesi ve doğabilecek ihtilafların çözümlenmesi yolunda uzman kadrosuyla yürütmektedir.

Scroll to Top